ייעוץ עסקי ואימון עסקי

ניהול עסק הנו מקצוע הדורש ידע ומיומנויות בתחומים מגוונים. לשיפור התוצאות העסקיות והשגת היעדים בעסק אנו מציעים ללקוחותינו ייעוץ עסקי ואימון עסקי למנהלי ובעלי עסקים.

 

ייעוץ עסקי
מטרת הייעוץ עסקי היא לסייע למנהל / בעל העסק בנושאי הניהול העסקי ובהם: ייעוץ לעסקים הרוצים לקבל החלטות עסקיות או לבצע שינוי, עסקים המתלבטים בבעיות עסקיות, עסקים במשבר, ייעוץ לעסקים המעוניינים בחוות דעת מקצועית מיועץ עסקי וכד' בנוסף ייעוץ לעסקים קטנים ומשפחתיים ויעוץ עסקי לעסקים הנמצאים בתחילת הדרך או יזמים הרוצים להקים עסק חדש.

 

דוגמאות לנושאי הייעוץ העסקי
44276740_m

 • ייעוץ עסקי לשיפור התוצאות העסקיות ושיפור והרווחיות
 • ייעוץ עסקי בניהול כספים ותמחור בעסק
 • יעוץ בתכנון השיווק בעסק
 • ייעוץ מכירות- יעוץ בניהול מכירות והנעת צוותי מכירה לשיפור התוצאות
 • ייעוץ בבניית והקמת מוקדי או צוותי טלמרקטינג/ טלמיטינג
 • ייעוץ עסקי לעסקים משפחתיים
 • ייעוץ עסקי לניהול עסק מהבית
 • ייעוץ בהעסקת עובדים, כ"א והגדרות תפקיד
 • יעוץ עסקי בהכנת תכנית עסקית ותכנון עסקי
 • ייעוץ ביזמות עסקית והקמת עסק חדש
 • ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים (פרוט למטה)
 • ייעוץ עסקי בנושא שירות לקוחות, תמיכה ושימור לקוחות
 • ליווי שוטף ע"י יועץ עסקי 
 • חונכות עסקית למנהלי/בעלי עסקים 


 יעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים:
במהלך העבודה של העסקים הקטנים ישנה התמודדות קבועה עם שאלות עסקיות שחלקן קיומיות כמו :
האם כדאי לבצע מהלך עסקי כזה או אחר? איך להתמודד עם התחרות בשוק ולמכור יותר? האם נכון לבצע שינויים במוצרים/ שירותים בעסק? האם כדאי להמשיך ולהחזיק את העסק? מהן הסיבות למצב הכספי? למה "עובדים ולא מרוויחים"? יועץ עסקי יכול לעזור?  ועוד....
בשאלות אלו ואחרות אנו מסייעים בייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים או באימון עסקי למנהלי ובעלי העסקים. הייעוץ העסקי לעסקים קטנים ובינוניים יכול לסייע בהדרכה והכוונה, קבלת החלטות, מציאת פתרונות לבעיות ניהול מכירות תפעול ועוד.

מנהל צוות רז, בנפשי זאב הוא יועץ עסקי של משרד הכלכלה (מעוף) העוסק בליווי וייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים
לפרטים אודות קבלת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים במימון המדינה הקישו על הקישור הבא

 

ייעוץ עסקי ליזמים בהקמת עסק
ליזמים הנמצאים בתחילת הדרך בעלי רעיון עסקי ניתן ייעוץ בניתוח עסקי ובכלל זה  בדיקת התכנות הרעיון העסקי, כדאיות עסקית והשיקולים בהקמת העסק. עם ההחלטה להקים את העסק מסייע הייעוץ העסקי במימוש ההקמה:  איך וממה מתחילים, מה סוג העסק (חברה/ עוסק מורשה /פטור), עבודה מול הרשויות השונות וחובות בעל העסק בתחום זה, בחינת פוטנציאל השוק ותכנון השיווק והמכירה, הגדרת יעדים עסקיים ועוד. הליווי העסקי בצעדים הראשונים של הקמת העסק חשוב גם ללימוד והימנעות משגיאות של מתחילים, יועץ עסקי בשלב זה הוא מדריך מכוון ובמידת הצורך גם חונך עסקי המלווה את היזם בתחילת דרכו. מטרת הייעוץ בסופו של דבר היא לתת מעטפת כוללת ליזם בכל ההיבטים העסקיים.

 

 ייעוץ עסקי לעסקים מתחילים /חדשים
במהלך הייעוץ לעסקים חדשים מלווה היועץ העסקי את בעל העסק בבניית וניהול העסק בדרך הנכונה, מייעץ בתכנון וניהול מהלכים עסקיים ובקבלת החלטות בנושאים עסקיים שונים כמו: שיווק, הגדלת מכירות והגעה לקהלי יעד, התנהלות נכונה בתחום הכספי, תזרים מזומנים, תמחור. מטרת הייעוץ העסקי בשלב זה היא לשפר את התוצאות העסקיות ולסייע לעסק בדרך לצמיחה והצלחה.

 

אימון עסקי
אימון עסקי מיועד למנהלי ובעלי עסקים הרוצים לשפר את יכולותיהם ומיומנויותיהם העסקיות. האימון העסקי יכול גם להשתלב בתהליך ייעוץ עסקי. מטרת האימון העסקי היא העצמת המנהל והקניית כלים בהתמודדות עם נושאים בניהול העסק, ופיתוחו.

אימון עסקי יכול לעסוק בתחומים מגוונים ובהם: אימון עסקי למימוש חזון עסקי והשגת היעדים, אימון בתכנון וניהול עצמי, אימון לימוד ותרגול מיומנויות עסקיות כמו: אימון בניהול משא ומתן, אימון בניהול מכירה מוצלחת וגבייה, אימון בניהול זמן אישי ותכנון עבודה ועוד. 

 

בין לקוחותינו עבורם בצענו ייעוץ עסקי אימון  או ליווי ע"י יועץ עסקי נמצאים עסקים ממגזרי המסחר והשירותים, שיווק, תעשייה, תקשורת, רכב, ארגונים מהמגזר השלישי, קמעונאות, עסקים מהמגזר החרדי, חנויות, מוסכים, נותני שרות כמו רו"ח ויועצי מס, סוכני ביטוח ועוד.

                                                          "לוקח 20 שנים לבנות מוניטין ו-5 דקות להרוס אותו." (וורן באפט)

 

 לקבלת פגישת יעוץ עסקי חינם הקישו כאן

לקריאת מאמרים מקצועיים בנושא יעוץ עסקי ואימון עסקי היכנסו לכאן

יעוץ עסקי בראשון לציון